איפה קונים פצפצים לאריזה

לא פעם פונים אלינו לקוחות המעוניינים להעביר את דירתם ושואלים איפה קונים פצפצים לאריזה. אנו מסבירים להם שאת הפצפצים ושאר חומרים ואמצעים לאריזה (דבק, קרטונים ועוד) אפשר לקנות למעשה בחנויות ורשתות רבות המתמחות בציוד לבית, כלי עבודה וכדומה. יחד עם זאת, אנו גם מסבירים שישנה אפשרות שאנו נבצע למענם את כל האריזה ואפילו את הפריקה, ומעבר לכך נותנים טיפים לגבי היערכות נכונה ליום המעבר.

למידע נוסף לחצו כאן

שירותי אריזה? יש דבר כזה

מרבית הלקוחות הפרטיים שלנו מעוניינים לבצע את האריזה לבד, ואנו מבינים אותם. כאשר אורזים לבד חוסכים בעלויות נוספות של שירותי אריזה ואתם גם שולטים באופן מוחלט בבחירה היכן לשמור פריט זה או אחר, מה שימשיך אל פריקה וסידור יעילים. יחד עם זאת, מדובר במשימה לא קטנה: לאורך השנים אנשים צוברים הרבה מאוד פריטים, חלקם שמישים יותר מאחרים, חלקם בעלי ערך סנטימנטלי וכדומה – המגיעים למאות רבות של פריטים שצריכים לארוז. גם צריך לדעת כיצד לבצע את האריזה בצורה נכונה שתשלב בין סדר וארגון, יעילות גבוהה, שימוש באמצעי הגנה ועטיפה נכונים, ועוד. בסופו של דבר, זוהי משימה הגוזלת זמן רב שלא לכולם יש אותו.

בדיוק מסיבה זו מציעה חברתנו שירותי אריזה הכוללים ביטוח סחורה בהעברה. את האריזה מבצע צוות עובדים מקצועי המעניק את המענה האופטימאלי מבחינת אריזה יעילה, בטוחה ומסודרת, ומכיר היטב את הטיפים הקטנים – למשל לגבי מוצרי חשמל וכבלים, לגבי כוסות וצלחות, פריטים יותר יקרים מאחרים וכדומה. יתר על כן, אנו מספקים במידת הצורך גם שירותי פירוק וסידור, המבוצע בצורה בטוחה וזהירה על ידי צוות העובדים שלנו, מה שמתאים מאוד למי שזמנו אינו פנוי.

כמובן שהשירות מבוקש במיוחד על ידי בעלי משרדים, המכילים לרוב קשת רחבה של פריטים שאריזתם דורשת מיומנות על ידי אנשי מקצוע. עבור לקוחות אלו, הצוות המקצועי שלנו אורז ופורק את הפריטים, ומסדר אותם בהתאם לבקשות הלקוח – כולל אפשרות להעתקה מושלמת כפי שהיה במיקום הישן.

לפרטים נוספים והזמנות

מעוניינים במידע נוסף?רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם את ההעברה ונספק טיפים להיערכות נכונה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841 או 052-3090711, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.

 

איפה אפשר לקנות פצפצים