מהם שירותי אריזת דירות ואחסון דירות

בדרך כלל, כאשר אנשים מדברים על שירותי הובלת דירות הם מתכוונים להובלה של התכולה מדירה אחת לאחרת באותו היום. יחד עם זאת, ישנם מצבים שבהם לא ניתן או לא רוצים לבצע את ההעברה באותו היום, ולמעשה המטרה הברורה היא לשמר את התכולה במקום בטוח למועד מאוחר ביותר. במקרים אלו, חברת ההובלות יכולה גם לספק שירותי אחסון דירות לתקופות משתנות, ובשורות הבאות נסביר במה מדובר.

 

מדוע צריך בכלל אחסון לדירות

שירותי הובלה ואחסנת דירות נדרשים במצבים מגוונים:

נסיעה לתקופה ארוכה – אין זה נדיר שאנשים יוצאים לחו"ל לתקופה ממושכת, ומתזמנים זאת ביחד עם מעבר הדירה. לדוגמא, משפחה שמבצעת רילוקיישן לתקופה של מספר חודשים או יותר, ויודעת שבהמשך הדרך תחזור לארץ אם כי לא לאותה הדירה. או דוגמא נוספת: משפחה שמנצלת את החלפת הדירה לצורך יציאה לטיול ממושך בחו"ל. במקרים אלו יש לארוז את התכולה ולאחסן אותה לתקופה הנדרשת.

אין לאן לעבור – לעיתים קורה שהחוזה על הדירה הישנה עומד להיגמר והחיפושים הקדחתניים אחר דירה העונה לצרכי המשפחה עדיין לא הניבו את התוצאה המדויקת. במקרים כאלו, במקום להחליט על דירה שאיננה באמת מתאימה מבחינת מיקומה, מספר חדרים וכדומה, ובמקום לבצע שתי העברות אחת אחרי השנייה, ניתן לאחסן לכמה ימים או שבועות את התכולה של הדירה הישנה. בזמן הזה, מוצאים פתרונות יצירתיים כמו שהייה אצל בני משפחה אחרים או במלון.

מתכננים שיפוץ – אנשים רבים שעוברים דירה מעוניינים לבצע שיפוץ מסוים בדירתם החדשה, אותו לא ניתן לבצע כל עוד הדיירים הקודמים נמצאים בה. גם במצב הזה ניתן להיעזר בשירותי האחסון שמציעה חברת ההובלות, ולסיים את ההובלה כעבור זמן מה כאשר השיפוץ הושלם.

מקרים נוספים – יש עוד מגוון מקרים שבהם שירותי האחסון נדרשים, למשל כאשר ישנו ציוד שעוד לא ברור בדיוק כיצד והיכן ייכנס לדירה החדשה, או כאשר מתברר שאחד החדרים בבית ישנה ייעוד (למשל יהפוך לחדר של מתבגר שזקוק לפרטיות שלו), ובינתיים את הציוד משאירים באחסון.

הובלה ואחסנת דירות

אחסון תכולה – מה זה בעצם אומר?

זה אומר שהתכולה בכללותה או בחלקה תאוחסן בעזרת חברת ההובלות. את הפרטים המלאים והמדויקים יש לבחון מול החברה שכן התנאים יכולים להשתנות. באופן כללי, מדובר באחסון המבוצע במכולות או בחללים מתאימים, המבטיחים הגנה איתנה בפני פגעי מזג האוויר, מזיקים ומכרסמים, וכמובן גם מאובטחים מפני פורצים או עיניים של אנשים לא רצויים. כמו כן, מדובר במקום שבו נשמרת רמה גבוהה של ניקיון ואוורור, שאינו מייצר ריחות רעים, שיש בו הגנה מפני אש וכדומה. בנוסף לכך, ברור שהחברה המאחסנת תספק כיסוי ביטוחי לתכולה ותצטרך לעמוד בדרישות של חברת הביטוח מבחינת הסדרי האבטחה.

יש לציין כי התקופות של שירותי האחסון יכולות לנוע על פני טווחים נרחבים, לכן יש לבחון לכמה זמן ניתן לאחסן אצל החברה – שבועות? חודשים? יותר? מטבע הדברים, ככל שהתקופה ממושכת יותר כך גם יעלה המחיר, ואנשי החברה צריכים להיות מספיק הוגנים במקרים של טווחים ארוכים בשביל לייעץ על הבחירה המשתלמת ביותר שפתוחה בפניכם. מעבר לכך, מה שמשפיע על העלויות הוא כמובן כמות התכולה, בדומה להשפעה על עלויות ההובלה שלרוב נמדדות לפי מספר החדרים, וכן היבטים ייחודיים כגון לוח זמנים צפוף במיוחד או ציוד מורכב במיוחד.

מעבר לכך, שירותי ההובלה והאחסנה מורכבים ממספר פרמטרים נוספים. ראשית, שאלו את החברה האם היא מספקת גם שירותי אריזת דירות שיחסכו לכם את הצורך להתעסק בזה בעצמכם, ויבוצעו על הצד המקצועי ביותר. ואם אתם רוצים לארוז לבד – ודאו שהחברה יכולה לספק לכם את אמצעי האריזה הרלוונטיים, ביחד עם טיפים לאריזה נכונה לטווחים הרלוונטיים של האחסון.

כמובן שהשירות גם יכלול את ההעמסה של התכולה על גבי המשאית, בין אם על ידי סבלים או תוך שימוש במנוף, הובלה של הציוד אל מקום האחסון ופריקתו במקום. לאחר מכן, בהתאם לחוזה שסגרתם עם החברה, השירות ימשיך להעמסת הציוד על המשאיות, הובלתו ופריקתו בדירה החדשה שלכם במועד שסוכם מראש. במידה ותרצו, ניתן לבחור גם בשירותי סידור דירה החוסכים הרבה התעסקות.

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר משתלמת, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841  או 052-3090711  ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.