הובלה עם ביטוח – מדוע זה כל כך חשוב?

בין אם אתם מעבירים דירה או משרד, בוודאי שיש לציוד ולתכולה המועברת ערך רב מבחינה כספית ולעיתים גם רגשית. לכן, בראש ובראשונה על חברת ההובלות להקפיד על זהירות באריזה, בהעברה ובפריקה, וברגישות גבוהה עם הפריטים היקרים לכם תוך שימוש באמצעי אריזה הולמים. יחד עם זאת, גם החברות הטובות ביותר אינן יכולות לשלוט בכל המרכיבים והתנאים, ובפרט בכך שעל הדרך עלולה לקרות למשאית תאונה. לכן כל כך חשוב לעשות הובלה עם ביטוח המכסה נזקים לפריטים שלכם.

למידע נוסף לחצו כאן

לשמור על מה שיקר לכם

כל חברת הובלות באשר היא יודעת שישנו ערך עליון לשמירה על התכולה המועברת, קודם כל למען הלקוח ושביעות רצונו, ושנית גם עבור עצמה והמוניטין שלה והימנעות מסיבוכים לא נעימים. לכן, החברה חייבת להקפיד לכל אורך הדרך על זהירות ובטיחות התכולה, למשל שימוש באמצעים כמו ניירות אריזה, קרטונים, פצפצים, שרינג, קרטון גלי, דבק וכדומה. בנוסף, עליה לתכנן היטב את נתיב ההעברה מהדירה או המשרד אל המשאית ומהמשאית אל המשרד החדש, בין אם ההובלה נעשית בידיים, במעלית או בעזרת מנוף. זאת, על מנת למנוע נפילות, מכות, שברים ופגיעות בציוד המועבר.

גם נהגי המשאיות של החברה הינם בעלי רישיונות הולמים ומיומנות גבוהה, ועוברים הדרכות ומקבלים הנחיות ברורות לנהיגה זהירה ובטוחה על הכביש. יחד עם זאת, לא ניתן לשלוט בכל הדברים ובעיקר לא בתאונה העלולה להיגרם למשאית, וכאן נכנס לתמונה הביטוח. במקרה שהמשאית עוברת תאונה עלול להיגרם נזק משמעותי ביותר לפריטים רבים המצויים במשאית, בגובה של עשרות אלפי שקלים – גם ללקוחות פרטיים ובוודאי ללקוחות עסקיים כמו משרדים ומפעלים. פוליסת הביטוח שנקראת "רכוש במעבר" מכסה על נזקים לציוד במקרים אלה, כאשר הפוליסות משתנות מבחינת גובה הכיסוי, ההשתתפות העצמית ועוד.

יש להדגיש כי קיים הבדל משמעותי בין הובלה עם ביטוח למשאית עצמה ובין ביטוח המיועד לתכולה. הפוליסה הראשונה אינה מכסה למעשה את הפריטים שלכם, ולכן אם זה כל מה שיש לחברת הביטוח אינכם מכוסים. לכן, וודאו איזה סוג של פוליסה מחזיקה החברה ובחרו בהתאם.

לפרטים נוספים והזמנות

מעוניינים במידע נוסף על הובלה עם ביטוח? רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם את ההעברה מאלף ועד תו? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841 או 052-3090711, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.

הובלה עם ביטוח