הובלות מהמרכז לצפון ובתוך אזור המרכז – כמה הן עולות ועם מי לעשות אותן

חברתנו פועלת מזה שנים רבות בתחום ההובלות, ולא פעם מבצעת עבור לקוחותיה הובלות מהמרכז לצפון ובאזור המרכז עצמו. לאורך השנים זכינו למוניטין מצוין ולשביעות רצון גבוהה מצד לקוחות פרטיים ועסקיים, ביניהם גם גורמים מהמוכרים והמובילים במשק הישראלי. אנו יודעים היטב כי בעת הובלה של דירה, משרד, מעבדה, מפעל וכדומה, עולה באופן טבעי שאלת העלויות. בשורות הבאות נביא מידע על הנושא.

 

בחירת חברת הובלות בזכות עלויות נוחות

אנו בהחלט מבינים את חשיבותה של הצעת מחיר משתלמת, ומקפידים להציע ללקוחותינו את העלויות ההוגנות והנוחות ביותר שאפשר. יחד עם זאת, ראוי להבין שכמו בתחומים רבים אחרים גם כאן לא תמיד כדאי לבחון את בחירת החברה רק דרך "החור שבגרוש". כך למשל, אם תחפשו בגוגל פרסומים על הובלות באיזור המרכז תגיעו עד מהרה למאות אם לא אלפי מודעות. מאחורי חלק מהן עומדים אנשים שקשה לקרוא להם מובילים מקצועיים. מדובר בחאפרים שיש לכם רכב מסחרי או משאית קטנה, העובדים לבדם או מגייסים עוד אדם או שניים לפי פרויקט, ולעיתים מציעים מחירים נמוכים מהמקובל בשוק.

אז נכון שמאוד מפתה לחסוך כמה מאות שקלים על ההובלה, אבל צריך לזכור את הסיכונים הכרוכים בעניין. לדוגמא, עם "חברה" שאינה רצינית ומקצועית בכלל לא בטוח שיהיה כיסוי ביטוחי מספיק ומקיף לתכולה המועברת, וכך במקרה של נזק חלילה תמצאו את עצמכם במאבק משפטי מורכב, עם עלויות הרבה יותר גבוהות, ושלא לדבר על מפח הנפש. בנוסף, אתם בהחלט לוקחים סיכון שההובלה לא תבוצע בהכרח לפי הזמנים שנקבעו, עם תירוצים כאלו ואחרים, או שברגע האמת יסתבר שרכב ההובלה אינו גדולה מספיק, שהתכולה כבדה מדי למוביל אחד, שיש צורך לעשות עוד "נגלה" של העברה וכדומה. ולכל אלו תהיה כמובן השפעה על המחיר.

מעבר לכך, חברת הובלות רצינית יכולה לסגור לכם הרבה יותר פינות בעת הצורך. למשל, היא תוכל לספק לכם את ציוד האריזה הדרוש, כולל לעיטוף של רהיטים גדולים, ואף תוכל לספק שירות של אריזה, פירוק וסידור מחודש של הדירה, המשרד, המעבדה או המפעל במיקום החדש. אז בין אם מדובר בהובלות קטנות באיזור המרכז או בכל הובלה אחרת, זכרו שבסופו של דבר זהו פרויקט שלא עושים כל יום. סביר להניח שעד הפעם הבאה שתזדקקו לשירותי הובלה יעברו מספר שנים, אז עשו לעצמכם טובה ובחרו בחברה שיודעת מה היא עושה.

הובלות מהמרכז לצפון

שווה להשוות בין הצעות המחיר

אז אחרי שאמרנו כל זאת, ברור שכדאי להשוות בין הצעות המחיר של חברות רציניות ומקצועיות, ולראות האם וכמה אפשר לחסוך. אמנם מדובר בשוק חופשי אך יש גם עלויות די מקובלות להובלות, כך שאם חברה מסוימת מציעה עלויות נמוכות או גבוהות משמעותית מהמחירים המקובלים בשוק, צריך להבין מה הן הסיבות לכך. כמובן שהבחירה צריכה לקחת בחשבון לא רק את העלויות אלא גם את זמינותה של החברה לביצוע ההובלה במועד הדרוש לכם, ואת העובדה שהיא מחזיקה ברכבים ובציוד המתאימים לביצוע הפרויקט, עם ניסיון רב ויכולות מוכחות.

באשר לעלויות עצמן, הן משתנות בהתאם לדרישות הפרויקט הספציפי. כך למשל, אם ניקח שתי הובלות זהות לחלוטין כשהאחת מבוצעת בתוך אזור המרכז והשנייה מהמרכז לצפון, ברור שהשנייה תעלה יותר מהראשונה עקב מרחק הנסיעה. או למשל – שתי דירות בעלות תכולה זהה לחלוטין, כאשר האחת שוכנת בקומת קרקע והאחרת בקומה השמינית, ברור שהשנייה תעלה יותר מהראשונה עקב מורכבות הורדת הפריטים למטה ושעות העבודה הממושכות יותר. ייתכן גם שבמקרה של הדירה בקומה הגבוהה יידרש מנוף, דבר המגדיל את העלויות עוד יותר.

מאידך, אם ניקח שתי דירות בדיוק באותה הקומה, רק שהאחת בת 2 חדרים והאחרת בת 5 חדרים, הרי שהמחיר של השנייה יהיה גבוה יותר עקב התכולה הרבה יותר שמשמעה יותר שעות עבודה. כמובן שאם נדרשת יותר מנסיעה אחת של המשאית הדבר ישפיע גם כן על העלויות. מעבר לכך, המחירים יכולים להיות מושפעים מעוד גורמים, למשל מצורך בהול במיוחד להובלה, ממורכבויות ודרישות מיוחדות של הלקוח, מציוד המצריך טיפול מיוחד (למשל במפעלים וחברות הייטק), ועוד.

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר משתלמת, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841  או 052-3090711  ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.