צריכים להעביר מוצרים בצפון על גבי משטחים? כדאי שתפנו אל חברת הובלות משטחים מקצועית שתבצע את ההובלה עם משאית מתאימה, תוך אבטחה מלאה של המשטחים ושינוע יעיל שלהם לכל כתובת מבוקשת בארץ.


קצת על השימוש של חברות ועסקים במשטחים

סחורות עוברות ממקום למקום בצפון הארץ ובאזורים האחרים ברמה היומית, ומובילים ומשנעים אותן באמצעים שונים, ביו היתר על ידי הובלות משטחים. כיום חברות רבות  בצפון מחזיקות במחסנים שלהן משטחים המאפשרים לאחסן ולשנע סחורות באופן יעיל וחסכוני. למשל, נעשה שימוש במשטחים לאחסון והובלה של רהיטים, מוצרי חשמל, מזון, חומרי בנייה, הובלת ריצוף וכדומה. בנוסף, משטחים מהווים אמצעי מבוקש לצרכי יבוא וייצוא, להובלת סחורות ממדינה למדינה, ונעשה בהם שימוש בהובלה ימית ואווירית.


המאפיינים של הובלת משטחים בצפון

הובלות משטחים בצפון היא מרכיב חיוני לחברות ועסקים המבקשים לשנע סחורות ממקום למקום, לאחר הליכי ייצור או לצרכי ייבוא והפצה. יחד עם זאת, מדובר בהליך מקצועי המצריך ידע וניסיון, כלים ורכבים מתאימים וצוות מיומן.

בתור התחלה, למען הרמת המשטחים למשאית יש צורך במנוף או במשאית עם רמפה. יש לבחור במשאית מסוג וגודל מתאים, היכולה להיות למשל משאית עם נגרר פתוח או וילון.

כמו כן, לכל סוג של הובלת משטחים בצפון יש מאפיינים משלו המושפעים ממאפייני הסחורה שעל המשטחים ומתנאי ההובלה הנדרשים עבורה. כך למשל, משטחים עם מוצרים לתעשיית ההייטק מאופיינים ברמה גבוהה של רגישות. אי לכך, הובלת פריטים כאלו נדרשת בתנאים מתאימים שאינם קרים או חמים מידי, ובשינוע כמה שפחות תנודתי ומטלטל.

הובלות משטחים כחלק משרשרת האספקה

שלא כמו הובלות אחרות העומדות בפני עצמן, כמו הובלת דירה או משרד, הובלות של משטחים בצפון מהוות חלק בלתי נפרד משרשת האספקה של חברות ומפעלים, בין אם ברמה המקומית או ברמה הבינלאומית.

ברמה הבינלאומית, במהלך הובלת משטחים בצפון מנמל ימי או לשדה תעופה יש חשיבות רבה לעמידה בזמנים, עם משאית שתגיע במועד בו ספינת המשא כבר נמצאת בנמל ופורקת או מעמיסה סחורה. וכמובן, נדרש תהליך לוגיסטי של הובלת משטחים כמה שיותר יעיל ומהיר.

למעשה, שינוע כמה שיותר מהיר ויעיל נדרש במגוון רחב של מצבים, בין אם מדובר בהובלה של משטחים עם חומרי גלם הנדרשים להליכי ייצור במפעל, או מהצד השני בסיום הליך הייצור כשצריך הובלה של משטחי סחורות לחנויות.


הובלות משטחים כחלק ממערך לוגיסטי של מפעלים

מפעלים רבים בצפון נדרשים בשירותי הובלת משטחים עבור סחורות מוגמרות לבתי ממכר וחנויות. המפעלים יכולים להיות למשל באזור התעשייה של חיפה, של הקריות, של כרמיאל, עכו, קריית שמונה, עפולה ועוד.

לא פעם מדובר בהובלות בקנה מידה גדול ובאופן שוטף. למשל, אחד הענפים בהם יש צורך בשינוע משטחים הינו ענף המזון, המבוסס על שינוע והובלה יומיומית של משטחי סחורות היוצאות ממפעלים בצפון לנקודות שונות ברחבי הארץ. לכך מתווספות תעשיות רבות אחרות, בין אם בתחומי התעשייה הכבדה, ענף הריהוט, הביגוד, ענף הבנייה ועוד.


דגשים נוספים אודות הובלת משטחים

כפי שניתן להבין, הובלת משטחים הינה תחום העומד בפני עצמו, שיש הבינו היטב על כל האפשרויות וההשלכות שלו. לפניכם עוד מידע ודגשים בנושא שכדאי להכיר:

להזמנת שירותי חברת הובלות משטחים בצפון צרו קשר עם מובילי רוני בוואטס אפ ובטלפון 050-4388841

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *