הכל על הובלות משרדים בפתח תקווה

הובלות בפתח תקווה

אזור התעשייה בפתח תקווה, הוא אזור התעשייה הגדול ביותר בארץ, המתפרס על כ- 100.000 דונם. האזור מחולק לשלושה אזורים נפרדים:

באזורים אלה, נמצאים משרדים רבים של חברות שונות, כמו:

 

כתוצאה מהתעשייה המשגשגת באזור, בפתח תקווה מתעורר צורך בהובלות משרדים לעיתים תכופות.

הובלת משרדים הינו תהליך לא פשוט עבור מנהלי עסקים. שכן, מדובר בתהליך די ארוך, שדורש השקעת זמן,שלעיתים אף עשוי התהליך לפגוע בשגרת העבודה של המשרד. כמו כן, במידהולא מבצעים את התהליך כראוי,עלולים לאבד מסמכים, חפצים או רהיטים חשובים ויקרי ערך במהלכו. על מנתלבצע את תהליך ההובלה בצורה יעילה, ניתן להיעזר במדריך שמובא במאמר הבא.

הובלות משרדים בפתח תקווה

הובלת משרדים בפתח תקווה – דגשים

בכל תהליך של הובלת משרד, חשוב לזכור את הדגשים הבאים:

 

טיפים להובלת משרדים

כדי להעביר את תכולת המשרד על הצד הטוב ביותר, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים:

 

מובילי רוני–הובלות דירות ומשרדים

אנו בחברת ההובלות מובילי רוני, בעלי ניסיון רב בביצוע הובלות בעזרת מנופים, וברשותנו גם משאיות גדולות ורחבות, המאפשרות להעמיס פריטים מכל גודל ומשקל. הצוות המקצועי שלנו יוכל לבחון את צרכי ההובלה שלכם ולייעץ לגבי ביצועה עם מנוף או בלעדיו. נשמח לספק לאת כל השירותים שדורשת ההובלה מא’ ועד ת’.

החל משלב התכנון של שלבי המעבר השונים ועד לפריקה וארגון של הציוד בחלל העבודה החדש. אנו גאים בצוות מקצועי וגדול שיכול לספק הובלה מהירה ובטוחה למשרדים בסדרי גודל שונים.

 

אם אתם מעוניינים במידע נוסף על מנוף קטן להובלה, או אם אתם רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם את ההעברה באופן מושלם, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בדרכי ההתקשרות הבאות, אנו נשמח להשיב על כל שאלה:

 050-4388841

052-3090711

בין אם מדובר במשרד אחד או מספר משרדים של החברה – אנו נדע לתת פתרונות מקצועיים המותאמים במדויק לצרכיכם.