הובלות מתל אביב לצפון – מה חשוב לבדוק?

הובלות מתל אביב לצפון נדרשות על ידי שורה ארוכה של לקוחות, החל באנשים פרטיים, דרך חברות המעתיקות משרדים ועד למפעלים. רגע לפני שאתם נכנסים לפרויקט ובוחרים חברה, כדאי שתשימו לב לכמה נקודות שיעזרו לכם לצאת שבעי רצון.

למידע נוסף לחצו כאן

המלצות על החברה

אם יש לכם מכרים, בני משפחה או קולגות שקיבלו שירותי הובלות מתל אביב לצפון, ואם הם יכולים להמליץ על החברה – הרי שזהו צעד ראשון בכיוון הנכון. כדאי לברר מול הממליץ מדוע היה מרוצה משירותי החברה – למשל בגין הגישה המקצועית, העבודה ברוח טובה, העמידה בלוחות הזמנים, העלויות הנוחות, שירותי אריזה ופריקה, פירוק והרכבת רהיטים וכן הלאה. אם אין לכם אדם שאתם סומכים עליו שיכול לתת המלצות, עליכם לפנות לרשת האינטרנט. כאשר אתם נכנסים לאתרי החברות כדאי לבדוק המלצות של לקוחו שפורסמו באתר, אך כמובן לזכור שאין חברה שתפרסם על עצמה חוות דעת שליליות. לכן, ובמיוחד אם מדובר בהובלה גדולה ומורכבת יחסית, כדאי לבקש מהחברה מספרי טלפון של לקוחות מהעבר בעלי צרכים דומים לשלכם שיכולים להמליץ. לא יזיק גם להקליד את שם החברה בגוגל ולראות אם יש עליהם פרסומים כאלו ואחרים – חיוביים או שליליים.

 

הובלות מתל אביב לצפון

מה החברה יודעת לעשות?

במיוחד אם אתם לקוחות עסקיים, חשוב שתבררו שהחברה באמת מנוסה ומעמידה לרשותכם את כל הכלים, האמצעים והציוד הנדרש להעתקת משרדים, מעבדות ומפעלים. למשל, חברתנו עובדת עם חברות גדולות וגופים מוכרים במשק הישראלי, ביניהם פז גז, עמינח, קבוצת B הנמל, מעבדות אוניברסיטת בר אילן, משרד הביטחון, מטבחי MODULNOVA ועוד. רשימת הלקוחות של החברה מעידה כאלף מילים על יכולותיה בתחום, ואם אינכם מסתפקים בכך תוכלו לבקש מהחברה גם לשוחח איתם ולקבל את חוות דעתם האובייקטיבית. בין היתר, כדאי לשאול את החברה על יכולותיה לתת פתרונות לכל מקרה וצורך, למשל היקף צי המשאיות שלה, עבודה עם מנוף, כל סוגיית הביטוח, פירוק והרכבה של רהיטים, כיצד מבטיחים לכם שיעמדו בלוחות הזמנים, וכמובן כל מה שקשור לעלויות ההובלה.

לפרטים נוספים והזמנות

אם אתם מעוניינים במידע נוסף ו/או רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם הובלות מתל אביב לצפון, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841 או 052-3090711, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.