העלויות של חברה להובלת דירות

מתכננים לעבור דירה? מחפשים חברה להובלת דירות שיודעת מה היא עושה, ומאחוריה ניסיון עשיר של שנים רבות? אם כן, הגעתם למקום הנכון. חברת מובילי רוני פועלת בתחום כבר למעלה מ- 17 שנה, במהלכן שירתה נאמנה לקוחות רבים שזכו למענה שלם ומדויק לצרכיהם.

 

שביעות הרצון שלכם – המטרה שלנו

לא בכדי חברתנו משגשגת בענף תחרותי, בתור חברת פינוי דירות והעברתן הזוכה לשבחים רבים. היחס האישי והחם, האווירה המשפחתית, הסטנדרטים המקצועיים שאין גבוהים מהם – כל אלו חוברים ביחד לשירות מעולה וללקוחות שמבינים שקיבלו את הטוב ביותר. למעשה, השירות מתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלכם אלינו, כאשר נשאל אתכם את כל השאלות הרלוונטיות, החל במיקום הדירה הישנה והחדשה, דרך התאריכים המבוקשים ועד לפריטים הנדרשים בהובלה. לאחר מכן נסכם אתכם את כל הפרטים ומכאן האחריות היא עלינו – אנו נדאג שהכל יתקתק בצורה הטובה ביותר.

חברה להובלת דירות

 

מה קובע את העלויות של חברות הובלות

מטבע הדברים, סוגיית העלויות היא שאלה שכיחה בקרב לקוחות וחשובה גם עבורכם. ובכן, מה שצריך להבין הוא שכל חברת הובלות גובה עלויות אחרות. מדובר בשוק חופשי בדיוק כפי שאתם חופשיים לבחור את החברה שעימה תעבדו. בנוסף, העלויות משתנות בהתאם לפרמטרים שונים של ההובלה. למשל, ככל שמדובר בדירה גדולה יותר עם יותר חדרים, כך סביר להניח שהמחיר שגובה חברת הובלת דירות יעלה. יחד עם זאת, חברת הובלות טובה והוגנת ממש לא תנסה לעשות עליכם "מכה" וממש לא תתחשבן על כל ארגז, אלא תציע מחירים תחרותיים והגונים בהתאם להערכת הכמות הכללית ומספר החדרים. בסופו של דבר, חברה כזו צריכה להבין ששביעות הרצון של לקוחותיה, גם מסוגיית העלויות, היא שמאפשרת לה לקבל המלצות מפה לאוזן ולהמשיך להצליח בתחום. זה בדיוק מה שאנחנו עושים.

עוד פרמטר שישפיע על העלויות הינו מרחק ההובלה. מטבע הדברים, יש הבדל מבחינת חברת הובלת דירות אם מדובר במעבר בתוך אותה עיר, ובין מעבר מצפון לדרום. מרחק הנסיעה שווה הוצאות דלק ושווה שעות עבודה, ולפיכך המחיר יעלה בהתאם. בנוסף, בין אם מדובר בהובלת דירות גדולות או קטנות, ישנה משמעות גדולה לנגישות אל הדירה. לדוגמא, אם מדובר בקומת קרקע שאין בעיה לגשת לסבלים לגשת אליה, הרי שהתהליך יהיה יותר מהיר והמחיר בהתאם. ואולם, אם מדובר בדירה השוכנת בקומה יחסית גבוה, ובוודאי אם אין בבניין מעלית שניתן להכניס אליה את התכולה הרלוונטית, או אם אין מעלית בכלל, המשמעות היא יותר שעות עבודה והמחיר בהתאם.

כמו כן, העלויות תלויות בסוג התכולה המועברת. הכוונה היא בעיקר לציוד כבד במיוחד, גדול מאוד או בעל צורה מאתגרת שלא ניתן לפרקו. אמנם, בכל צוות הובלות שלנו יש גם נגר מקצועי שאמון על פירוק והרכבה של ארונות ופריטים גדולים נוספים, אך לעיתים קיימים פריטים (כמו פסנתר למשל), שפשוט אי אפשר לפרק. במקרים כאלו, ייתכן אפילו שיהיה צורך בשירותי מנוף שיניף את הציוד הגדול והרגיש בצורה בטוחה היישר מהקומה אל המשאית הממתינה בחוץ, וגם למנוף יש עלויות משלו.

 

מה עוד חשוב לדעת על העלויות?

מלבד האמור לעיל, העלויות של הובלות דירות ומשרדים עשויות לכלול עוד מספר היבטים. לדוגמא, יש המעדיפים להזמין מאיתנו שירותי אריזה, פירוק וסידור של הדירה והמשרד, כאשר ביכולתנו להגיע עד לרמה של אותו הסידור אחד לאחד כמו במבנה הקודם. הדבר חוסך ללקוח הרבה מאוד התעסקות וטרחה, ומפנה את זמנו היקר, אך גם מצריך מאיתנו יותר זמן עבודה ולכן העלויות יהיו גבוהות יותר. בנוסף, לעיתים לקוחות מזמינים מאיתנו שירותי סידור ארונות המבוצעים על ידי מסדרות מקצועיות, דבר המובילה לסדר ברמה שטרם הכרתם וגם מעניק טיפים שעוד ילוו אתכם לתקופה ארוכה.

מעבר לכך, יכולים להיות עוד גורמים המשפיעים על העלויות. למשל, אם מדובר בלוח זמנים צפוף במיוחד המצריך מאיתנו היערכות מיוחדת, ייתכן שיהיה לכך השפעה על המחיר. בנוסף, למרות שהמשאיות שלנו גדולות באורך 7.6 מטר וברוחב 2.4 מטר, ומאפשרות בדרך כלל להכניס את כל התכולה של דירות, הרי שבמקרים של תכולה מאוד גדולה ייתכן שיהיה צורך ביותר ממשאית אחת, או לחילופין ביותר מנסיעה אחת של אותה המשאית.

בכל מקרה, אנו מתחייבים לתת לכם את הצעת המחיר המשתלמת וההוגנת ביותר, ובהחלט מזמינים אתכם להשוות בין העלויות שלנו לחברות אחרות כדי שתדעו שבאמת יצאנו בטוב אתכם. לפרטים נוספים ולהצעת מחיר משתלמת, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841  או 052-3090711  ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.