הובלות בארץ עם חברה רצינית וותיקה

מעוניינים לבצע הובלות בארץ? אם כן, כדאי שתכירו את חברת מובילי רוני 2019 בע"מ. מאחורי חברתנו 17 שנות ניסיון בביצוע הובלה בישראל עבור שורה ארוכה של לקוחות מכל המגזרים, וברשותנו ידע, כלים ויכולות למתן מענה מצוין, אמין ומהיר גם עבורכם.

 

כמה דברים שכדאי לדעת עלינו

אנו חברת הובלה בארץ הפועלת בהצלחה מזה שנים רבות, ולכך יש משמעות גדולה. חשוב להבין כי בענף ההובלות פועלים גורמים רבים, קטנים כגדולים, והתחרות גדולה. רק חברות רציניות היודעות לתת מענה מצוין ללקוחותיהן מצליחות לשגשג בענף זה, כך שוותק בהחלט מעיד על שביעות רצון ועל יכולות גבוהות. שירותינו ניתנים בפריסה ארצית רחבה, כאשר נכון להיום אנו מעסיקים שלושים עובדים מקצועיים המחולקים לשמונה צוותים. מדובר בעובדים מסורים המהווים חלק ממשפחת מובילי רוני, הזוכים כמובן לתנאי העסקה טובים ועושים את מלאכתם בצורה אדיבה, יעילה ומיומנת מאוד.

פריסת הצוותים הרחבה מאפשרת לנו לתת מענה ללקוחות בכל רחבי הארץ, גם בעונות היותר בוערות של ההובלות, ובאופן מהיר ללא עיכובים או סרבול מיותר. כאשר תתקשרו אלינו תוכלו להתרשם מהמענה הטלפוני האדיב שניתן בכל שעה, ומכאן והלאה הנציגים שלנו ילוו אתכם החל בשאלות לגבי מאפייני ההובלה הנדרשת, דרך שליחת הצעת מחיר מסודרת למייל, ועד לסיום העבודה. יש לציין כי ברשותנו כי צי משאיות רחבות וגדולות עם רוחב ארגז 2.4 מטר ואורך 7.6 מטר, המאפשרות הכנסה של תכולה נרחבת. גם צי המשאיות שלנו פועל מסביב לשעון, ובעזרת ניתן מענה מהיר ומיטבי לכל קריאה של לקוח.

חברת הובלות מומלצת בארץ

עושים הכל כדי שתהיו מרוצים

אתם מוזמנים לעיין באתר שלנו, לקרוא ולהבין שאנו חברת הובלות מומלצת בארץ. אם תבקשו גם נשמח להפנות אתכם ללקוחות שלנו בעבר שישמחו לתת חוות דעת נוספות. אכן, בתור חברה הפועלת בתחום תחרותי, אנו יודעים היטב שהשם והמוניטין שלנו יקרים מפז, ולפיכך אנו תמיד נותנים את מאה האחוזים למען הלקוח. הדבר ניכר כבר בהצעת המחיר המפורטת, הברורה וההוגנת שתקבלו מאיתנו, ללא אותיות קטנות והפתעות. בנוסף, אנו מספקים ללקוחותינו חומרי אריזה לעיטוף ריהוט גדול השומר על כל תכולת הדירה, וכן מספקים חומרי אריזה מגוונים לפי צורך.

כמו כן, בכל צוות שלנו ישנו נגר מקצועי המספק שירות פירוק והרכבה של ריהוט, ואנו מחזיקים כמובן בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים להובלה, ובביטוח המכסה נזקים לתכולה המועברת – אירוע נדיר ביותר אך עדיף להיות בטוחים. מעבר לכך, את התחושה המשפחתית שלנו תוכלו להרגיש לכל אורך הדרך, כאשר נציג שלנו ילווה אתכם בכל עת עם מענה לשאלות, טיפים להתכוננות ליום המעבר, וטיפול בכל עניין וסוגיה.

 

אילו הובלות אנו מבצעים

חברתנו אמונה כאמור על מגוון רחב של הובלות, כגון העברה של משרדים, דירות ובתים פרטיים, העברת מפעלים ומעבדות. לפיכך, על לקוחותינו נמנים כמובן אנשים פרטיים רבים ולצידם עסקים וחברות מכלל המגזרים והיקפי הפעילות, חלקם מהגדולים והמוכרים במשק כמו חברת עמינח, פזגז, קבוצת B הנמל, מעבדות אוניברסיטת בר אילן, משרד הביטחון ועוד.

חשוב להדגיש כי אנו ערוכים לתת מענה לכל סוג של הובלה ובכל היקף ודרגת מורכבות. כך למשל, עבור הובלות מקומות גבוהות אנו מספקים במידת הצורך מנוף עם מפעיל מקצועי, המניף את התכולה והריהוט ישירות אל המשאית בצורה בטוחה ויעילה. במקרים אלו אנו גם בוחנים את תנאי השטח ובודקים את כל המידע על מנת שההובלה תבוצע על הצד הטוב ביותר.

כמו כן, במידה והלקוח מעוניין בשירותי אריזה, פירוק וסידור, אנו בהחלט נכונים למשימה. בין אם מדובר במשרד שיש לסדרו מחדש, במעבדה או בדירה פרטית, אנו מסוגלים לסדר אותם מחדש עד לרמה של אחד על אחד, וכך הלקוח מקבל את מירב השקט הנפשי. כמובן שכל שירות שאנו מספקים מבוצע בצורה זהירה מאוד ובטוחה, שכן בתחום בו אנו עוסקים הבטיחות היא הערך הראשון, החל במשאיות שעוברות טיפולים ובדיקות שוטפות, דרך הצוותים המקצועיים שעוברים הדרכות ורוכשים ניסיון רב, ועד לציוד האריזה המותאם היטב לתכולה המועברת.

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר משתלמת, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841  או 052-3090711  ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.