מנוף עבור הובלה לקומה גבוהה

מתגוררים בקומה גבוהה או עוברים דירה לקומה גבוהה בבניין אחר? יש לכם משרד שצריך העתקה לאחת הקומות הגבוהות בבניין משרדים? אם כן, סביר מאוד להניח שתצטרכו להיעזר בשירותי מנוף במסגרת ההובלה. למעשה, ישנם סוגים רבים של מנופים המשמשים להובלות, החל בכאלו המגיעים עם סל ועד לקרס, מנופים יותר קטנים או מאסיביים, המגיעים לגבהים שונים ובעלי יכולות נשיאה שונות. עבור הובלה לקומה גבוהה יש להשתמש במנוף הולם המסוגל להגיע אליה בבטחה וביציבות.

למידע נוסף לחצו כאן

האם חייבים את המנוף?

בדרך כלל, כן. אמנם, יש חפצים רבים בדירות ומשרדים שאינם זקוקים לשירותי מנוף, החל בציוד משרדי ועד לכלי מטבח, אבל ישנם גם פריטים כבדים כמו מקררים וארונות, שולחנות גדולים וכדומה – שאותם לא ניתן להעביר במעלית. ומכיוון שמדובר בקומה גבוהה גם לא ניתן להעביר אותם בארונות. יתר על כן, גובהם של הדירה או של המשרד הופכים גם את העברת הפריטים הקטנים בארגזי קרטון להרבה יותר ממושכת, דבר התלוי כמובן בכמות הפריטים שאתם רוצים להעביר. לכן, במרבית המקרים פשוט לא ניתן לוותר על מנוף לקומה גבוהה, המאפשר להעלות למעלה פריטים גדולים וגם מייעל מאוד את ההעברה של פריטים קטנים יותר, ובכך חוסך בשעות עבודה יקרות ותורם לבטיחות ההעברה.

מנוף לקומה גבוהה

וכמה יעלה לי התענוג?

על השאלה הזו לא נוכל לענות לפני שנבין את טיב הפרויקט. קודם כל, אם מדובר בהובלה לקומה גבוהה מאוד (מעל החמישית או השישית) כבר יהיה צריך מנוף יותר מאסיבי וארוך – והדבר ישפיע על העלויות. שנית, יש להבין מהו היקף הפרויקט מבחינת כמות הפריטים ומורכבויות שונות, מה שיאפשר לאמוד בצורה טובה את שעות העבודה הנדרשות מהמנוף. וכמובן, צריך להבין אם המנוף נדרש רק לצורך הוצאת הפריטים מהמקום הישן או גם כדי להעלות אל החדש.

לפרטים נוספים והזמנות

מעוניינים בפרטים נוספים בנושא? רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם עם הובלה לקומה גבוהה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841 או 052-3090711, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.