מנוף קטן להובלה

מנוף קטן להובלה, נדרש לא פעם לטובת העברת תכולת דירות ומשרדים. במקרים רבים מדובר במנוף המובנה אל משאית ההובלה,כאשר אותו מתפעל בעל מקצוע מיומן. ישנם מקריםבהם מתלווה אל המנוף הקטן משאית נוספת של חברת ההובלות, תלוי בגודל ההובלה הנדרשת. משאית המנוף מעניקה מענה חיוני לפריטים שבדרך אחרת היה קשה להעביר ואף בלתי אפשרי.

 

הובלה ללא מנוף

לא בכל העברה של דירה או משרד יש צורך להיעזר במנוף. לדוגמא, במידהומדובר בדירה הממוקמת בקומה תחתונה, או לחלופיןתכולת משרד השוכן במבנה בעל מעלית, שאין בו פריטים כבדים ומורכבים במיוחד, יכול מאוד שיהיה ניתן לוותר על המנוף. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם משתלם יותר להיעזר במנוף ומקרים בהם פשוט לא ניתן לוותר עליו.

כך לדוגמא, במידה ומדובר בדירה שנמצאת בקומה גבוהה ויש צורך להעביר ממנה תכולה כבדה, דוגמת מקרר, ארונות, פסנתר וכן הלאה, יש לשקול את השימוש במנוף לצורך ההובלה. כאשר בבדיקה יש לקחת בחשבון את המשתנים הבאים:

לעיתים,עשויה הבדיקה להעלות ממצאים כי ניתן, להעביר את הפריטים באופן ידני-אנושי בעבודה מאומצת. אולם משימת ההובלה תמשך זמן רב, עובדה שתשפיע ותייקר את העלות הכוללת של ההובלה.לכן, במקרים כאלה יש לשקול בחיוב שימוש במנוף,אשר מסוגל להפוך את משימת ההובלה ליעילה, נוחה, מהירה ובטוחה הרבה יותר. יש לציין כי מנוף להובלות עבור משרדים ודירות קטנות אינו חייב להיות בעלויות גבוהות במיוחד, ובפרויקטים קטנים התוספות יכולה להיות אפילו של מאות שקלים בלבד.

משאית מנוף קטנה להובלה

הובלה עם מנוף – דגשים

טרם שוכרים את שירותיה של חברה המספקת שירותי הובלה עם מנוף, חשוב לשים לב לדגשים הבאים:

 

מובילי רוני– חברת הובלות מקצועית

אנו בחברת ההובלות מובילי רוני, בעלי ניסיון רב בביצוע הובלות בעזרת מנופים, וברשותנו גם משאיות גדולות ורחבות, המאפשרות להעמיס פריטים מכל גודל ומשקל. הצוות המקצועי שלנו יוכל לבחון את צרכי ההובלה שלכם ולייעץ לגבי ביצועה עם מנוף או בלעדיו. אם אתם מעוניינים במידע נוסף על מנוף קטן להובלה, או אם אתם רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם את ההעברה באופן מושלם, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בדרכי ההתקשרות הבאות, אנו נשמח להשיב על כל שאלה:

 050-4388841

052-3090711