מידע בסיסי על מנוף להעברת דירה

במקרים רבים העברה של דירה אינה נדרשת במנוף, וניתן להסתמך על שתי ידיים, שתי רגליים וראש מקצועי של אנשי חברת ההובלות. יחד עם זאת, ישנם מצבים שבהם בכל זאת נדרש מנוף להעברת דירה ובמידת הצורך אנו בהחלט מסוגלים מענה גם לצורך הזה.

למידע נוסף לחצו כאן

האם משתלם להשתמש במנוף להעברת דירה?

קודם כל, השאלה היא האם ניתן בכלל לבצע את ההובלה ללא מנוף. למשל, אם מדובר בקומה די גבוהה בבניין עם מעלית יחסית קטנה, ומאידך פריטים כבדים וגדולים שצריך להעביר, הרי שלרוב ניתן לוותר על מנוף. דברים אלו נכונים כמובן גם לגבי דירות שאינן קרובות לקרקע בבניינים שאין בהם מעלית בכלל. מצד שני, אם אין פריטים גדולים או מורכבים כמו פסנתר, מקרר, ארונות שאינם ניתנים לפירוק וכדומה, ייתכן מאוד שאפשר יהיה לוותר על המנוף. יחד עם זאת, ישנם מצבי ביניים שבהם עם משאית מנוף הובלה יותר משתלמת, אפילו אם ניתן לבצע את כל או רוב העבודה בלעדיה. זאת מאחר שהמנוף חוסך הרבה שעות עבודה, מאפשר גישה נוחה וישירה אל הדירה, הורדת פריטים כבדים וגדולים ישר אל המשאית, ובתוך כך גם שומר עליהם מפני נזקים. לכן, גם אם מדובר בעוד הוצאה היא בסופו של דבר יותר משתלמת ללקוח, כאשר אנו נבחן ונמליץ לכם לפי הפריטים והתנאים בשטח.

משאית עם מנוף הובלה

מה משפיע על עלותו המנוף?

עלותו של מנוף להעברת דירה מושפעת ממספר היבטים. ראשית, השאלה היא לכמה שעות נזדקק למנוף וברור שיותר זמן שווה יותר כסף, אלא אם סוגרים מראש על מחיר קבוע לפרויקט. שנית, העלות תלויה בסוג המנוף שככל שהוא יותר מאסיבי (המתאים לקומות גבוהות יותר) כך מחירו לשעה יהיה יותר גבוה. במילים אחרות, ככל שמדובר ביותר תכולה, יותר פריטים מורכבים וקומה יותר גבוהה, הדבר ישפיע על עלות ההובלה עם מנוף.

לפרטים נוספים והזמנות

מעוניינים בפרטים נוספים בנושא? רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם עם משאית מנוף הובלה שלמה, בטוחה ומשתלמת? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל מוביל רוני בטלפונים 050-4388841 או 052-3090711, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.