אודות משאית קטנה להובלה

מטבע הדברים, משאית קטנה להובלה מיועדת להובלות שבהן אין פריטים רבים במיוחד, ו/או כאלו שאינם גדולים במיוחד. פעמים רבות, העלויות של משאיות קטנות כאלו גם יהיו יותר זולות מאשר של משאיות גדולות, אבל לפני שאתם מזמינים אותן מגורם כזה או אחר חשוב לדעת כמה דברים.

לבחור חברה רצינית

יש בשוק כל מיני גורמים ואנשים שמציעים לבצע העברות עם משאית קטנה להובלה. למעשה, חלקם אינם מובילים מקצועיים ורציניים אלא אנשים שיש להם רכב מסחרי גדול עם ארגז פתוח, שלא ממש עומד בהגדרה של משאית. גם אם רכב כזה יכול להתאים לצרכים שלכם, חשוב שהדבר לא יבוא על חשבון הניסיון הרב, המקצוענות, הבטיחות בהעמסה, בהובלה עצמה ובפריקה. למעשה, תמיד כדאי לתת עדיפות לחברה עם צוות מקצועי מיומן, המחזיקה במשאיות מטופלות ומפוקחות מבחינה בטיחותית, וגם מחזיקה בביטוח שאינו כולל רק את הרכב אלא גם בביטוח המכסה נזקים לציוד במקרה של תאונה.
 
משאית קטנה להובלה

עלויות משתנות של ההובלה

כל חברה תציע עבור משאית קטנה להובלה מחיר שונה בהתאם לשיקולים הכלכליים, וברור שכדאי לבחור בהצעה המשתלמת ביותר כל עוד מדובר בחברה מקצועית שכבר שירתה לקוחות רבים. מעבר לכך, ישנם כמה פרמטרים המשפיעים על העלויות, למשל מרחק ההעברה (בתול אותה עיר, בינעירוני, מהמרכז לדרום וכן הלאה), הובלה של פריטים בודדים כמו ספה או מקרר לעומת הובלה של תכולת דירה שלמה – בהתאם למספר החדרים. כמו כן, במידה ותבחרו בשירות של אריזה, פירוק וסידור של הפריטים שלכם תהיה לכך תוספת במחיר. ולבסוף, ישנם מקרים בהם אפשר להסתפק במשאית קטנה להובלה אך הדירה עצמה נמצאת בקומה גבוהה, עם גישה בעייתית, ללא מעלית, או שיש פריט או שניים די גדולים וכבדים. במקרים כאלו, ייתכן שצריך יהיה להיעזר במשאית עם מנוף שעלויותיה יותר יקרות.

לפרטים נוספים והזמנות

מעוניינים במידע נוסף על משאית קטנה להובלה?רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם את ההעברה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841 או 052-3090711, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.