העברת משרדים

לחיי התחלות חדשות! אם אתם החלטתם להעביר את המשרד למשכן חדש, אנחנו מברכים אתכם. מעבר של המשרד למיקום חדש הוא אפיק בטוח להתפתחות מקצועית ועסקית, ולריענון סביבת העבודה.

אך עם זאת, המעבר עצמו יכול להיות עיסוק לא פשוט, במיוחד לבעל עסק שמנסה לעמוד בלו"ז עמוס של פרויקטים, עבודה ולקוחות. על מנת שהעבודה והמעבר יתבצעו על הצד הטוב ביותר, חשוב לזכור מה האתגרים העומדים בפנינו בביצוע העברת משרד למיקום אחר.

אתגרים במעבר משרד

שבירת רצף העבודה – מעבר של המשרד יכול ליצור מצב בו רצף העבודה על הפרויקטים השונים נשבר, וכתוצאה מכך יורדת תפוקת העבודה. הזמן אותו מקדישים העובדים למעבר הוא זמן אותו הם לא מקדישים לתפעול השוטף של עבודת המשרד

סדר וארגון – כל משרד מסדר ומארגן את הציוד וחלל העבודה כל שתיווצר סביבת עבודה פרודוקטיבית ומקצועית. כאשר ניהול מעבר משרד לא מתבצע כהלכה, אותה סביבת עבודה נפגמת, וכתוצאה מכך גם יעילות המשרד.

פגיעה בציוד – פגיעה בציוד כתוצאה מאריזה לקויה או מהובלה לא בטוחה היא נפוצה מאוד, ופוגעת בכיס של בעלי עסקים רבים.

ניהול מעבר משרדים

בחירת חברת הובלות

כפי שראינו, מעבר משרד הוא תהליך הכולל אתגרים לא פשוטים. על מנת שהוא יעבור בצורה החלקה ביותר, ללא פגיעה בכיס או בשגרת העבודה, יש צורך בחברת הובלות ששה את צרכי המשרד בעדיפות הראשונה. על מנת לתכנן את המעבר על כל שלביו בצורה המקצועית ביותר, הפתרון היחידי הוא חברת הובלות משרדים בעלת ניסיון מוכח בהעברה של משרדים מכל הסוגים והגדלים. כמובן שלכל משרד יש את הצרכים הייחודיים שלו במעבר, אך נוכל להסתמך על ניסיונם של אחרים שהשתמשו בשירותיה של חברת הובלה ויצאו מרוצים.

מובילי רוני

אנו במובילי רוני שמחים להעניק את השירות המלא והמקיף ביותר בחום העברת המשרדים. עבדנו עם עשרות לקוחות עסקיים בכל רחבי הארץ, וכתוצאה מכך אנו מחזיקים בניסיון רחב היקף של העברות משרדים בכל הגדלים.  נשמח לתכנן יחד איתכם את המעבר כך שיתבצע בצורה המקצועית ביותר, ולהעמיד לשירותכם צוות מקצועי בעל כוח אדם גדול, כך שהמעבר יתנהל במהירות וביעילות. אתם מוזמנים ליצור איתנו או קשר ולקרוא עוד אודותינו – מובילי רוני R M.