מומחים בביצוע הובלות לחברות

חברת מובילי רוני מתמחה בביצוע הובלות לחברות מכל מגזרי המשק ובכל היקף, החל במשרד קטן ועד למפעל גדול. ברשותנו מצויים כל הכלים, הניסיון והחומרים הנדרשים על מנת לבצע את ההובלה בבטחה, במהירות וביעילות, בליווי אישורים וביטוחים המכסים כל נזק וכפי שנדרש בחוק.

למידע נוסף לחצו כאן
 

מענה לצרכי משרדים ומפעלים

לאורך השנים רכשנו ידע מקיף ומעמיק בצרכי ההובלות של חברות מכל הענפים, ואנו בטוחים שנוכל לתת מענה גם לכם. מטבע הדברים, מדובר בהובלות בעלות מאפיינים ייחודיים שהינם שונים מאוד מענף ההובלות הפרטיים, למרות קווי דמיון מסוימים. בראש ובראשונה, אם בהובלות פרטיות יש דגש ומחויבות ללוחות הזמנים, הרי שבהובלות לחברות יש לנושא חשיבות עליונה על מנת להקטין למינימום את הפגיעה בהתנהלות השוטפת. שנית, תכולתם של משרדים ומפעלים שונה מהותית מזו של בתים ודירות, ויש לתת לה מענה הולם. אמנם, גם כאן ישנם כיסאות, שולחנות, מקררים וכדומה, אך לכך מצטרף ציוד כגון מקרנים, כבלי תקשורת, מכונות, ציוד אלקטרוני, שרתים, נתבים וכן הלאה, בהם חייבים לטפל בכפפות של משי.

בין אם מדובר בחברת הייטק, מעבדה, משרד או מפעל, יש לתכנן את ההעברה באופן מושלם. לדוגמא, יש לבחור במשאית או המשאיות המתאימות, לתכנן את המסלול, להבין אם נדרש ו/או משתלם יותר להיעזר במנוף, לבחור את חומרי האריזה המתאימים ביותר כמו ניירות אריזה, קרטונים, שרינג, פצפץ, קרטון גלי ודבק. כמובן שיש לשים דגש מיוחד על הובלה בטוחה, זהירה ורגישה שלא תפגום חלילה בציוד המועבר, החל משלב האריזה וההעמסה, דרך ההובלה עצמה ועד לפריקה. יש לציין כי חברתנו גם יודעת לסדר את המקום החדש באופן מושלם, ואם תרצו – נוכל להציב את הציוד בדיוק כפי שהיה במיקום הקודם. כל זאת, תוך עבודה קרובה ובשיתוף פעולה מלא אתכם וברוח טובה.

הובלות לחברות

בחירת חברת הובלות לחברות

אין ספק כי הובלות לחברות הן בעלות מאפיינים ייחודיים, ולכן כאשר בוחרים חברה לביצוע המלאכה יש לבחון מספר פרמטרים חשובים. ראשית, בישראל אמנם פועלות חברות רבות המציעות שירותי הובלה, אולם לא כולן מתמחות בתחום הספציפי של הובלה לחברות, אלא מתמקדות בהובלות ללקוחות פרטיים. לכן הדבר הראשון שיש לוודא הוא שהחברה אכן מספקת שירות זה.

שנית, יש לוודא שמאחורי המילים הנאמרות או הכתובות יש יכולות של ממש. הדבר יתבטא בראש ובראשונה בניסיונה המוכח של החברה, כלומר במעגל לקוחות עסקיים שנהנו משירותיה לאורך הזמן. בקשו מנציגי החברה לקבל רשימה של לקוחות מהעבר, המעידים על הניסיון, בדקו מה היה סדר הגודל של ההובלות שנעשו עבור הלקוחות, איזה ציוד הועבר, באיזה אזור ולאילו קומות, ומה כלל הפרויקט. בנוסף, לא יזיק לבקש את מספרי הטלפון של לקוחו או שניים שקיבלו הובלות לחברה, להתקשר ולשאול אותם לחוות דעת האובייקטיבית.

מלבד זאת, מה שמעיד על יכולות בתחום הוא צי הרכבים והציוד העומד לרשות החברה. לא פעם קיים הבדל משמעותי בין הרכבים והציוד שנדרש להובלות פרטיות, ובין זה הנדרש לצורך הובלה לחברה – שכן התכולה המועברת יכולה להיות שונה מאוד בהיקפה וברגישותה – החל במסמכים מסווגים ועד למכונות וציוד אלקטרוני רגיש. יש לבחון אילו משאיות ורכבים מחזיקה החברה, מהי כמותם, האם קיימים ברשותה מנופים לציוד כבד או להעברה לקומות גבוהות במידת הצורך, וכן הלאה. המטרה היא פשוט לוודא שהיכולות אכן קיימות לביצוע העברה כהלכתה ובאופן יעיל ומהיר.

 

מה עוד כדאי לבדוק

מלבד האמור לעיל, כשבוחרים את הגורם שיבצע העברה לחברה יש לבחון עוד מספר היבטים. קודם כל, יש לבדוק את הפניות של החברה בדיוק במועדים הרצויים לכם, ולוודא שהחברה באמת מסוגלת לעמוד בלוחות הזמנים, שהם לעיתים מורכבים ודוחקים. בנוסף, יש להבין אילו שירותים בדיוק מציעה החברה. כלומר, האם שירותיה מתחילים ונגמרים בהעמסה, הובלה ופריקה בנקודה מסוימת, או שיש גם יכולת לספק מוצרי אריזה לפי דרישה, לבצע את האריזה בעצמה, לבצע לאחר הפריקה סידור מאורגן של התכולה המועברת במקום החדש, וכן הלאה.

כמובן שיש לבחון גם את הצעת המחיר. חשוב להבין כי העלות של הובלות לחברות יכולה להיות שונה מאוד בהתאם להיקף וסוג התכולה המועברת, לוחות הזמנים, מרחק ההובלה, האם מדובר בקומה אחת תחתונה או במספר קומות ויותר גבוהות, האם קיימים אתגרים טכניים ועוד. את כל הפרטים הללו יש לסגור וללבן מול נציגי חברת ההובלות ולוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר ברורה ומפורטת. וכמו תמיד, לא יזיק לקבל הצעות מחיר נוספות ולבחור במשתלמת ביותר, כל עוד אתם בטוחים שמדובר בגורם אמין ורציני שיבצע את העבודה נאמנה.

 

לפרטים נוספים והזמנות

מעוניינים במידע נוסף על הובלות לחברות? מעוניינים שנתכנן ונבצע עבורכם את העברת המשרד, המעבדה או המפעל מאלף ועד תו? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841  או  052-3090711, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.