הובלות לעסקים

הובלות עסקיות

העברת משרדים הינה משימה המיועדת לחברת הובלות מקצועית, המתמחה בהעברת כל הציוד בצורה בטוחה ויעילה. החל מקרטונים ארוזים, ציוד משרדי, רהיטים ומוצרי חשמל. יש לתת את מלוא תשומת הלב בתהליך בחירת חברת ההובלה שתבצע את ההובלה. כמו כן, חשוב לוודא כי החברה אכן מעסיקה צוות מובילים מקצועי ומיומן, בעל ניסיון בכל הקשור בהובלת תכולת משרדים.

הזמנת שירות הובלת עסקים מסוג זה, מתבצע טרם פתיחת עסק חדש, בשלבי מכירת העסק, או לחלופין במעבר העסק ללוקיישן אחר. העברת משרד למשרד חדש,זהו תהליך לא כל כך פשוט.

זאת משום שיש צורך לתכנן את עיצוב המשרד בצורה שתמשוך לקוחות, להשקיע בבחירת המקום הטוב ביותר לפתיחת המשרד החדש ואף לעיתים לגייס עובדים חדשים.

הובלות לעסקים חייבות להתבצע על ידי צוות עובדים מקצועי ואמין, שמתחייב לעמוד בלוח הזמנים של העסק, כי בעולם העסקים זמן שווה כסף. לכן, מומלץ לבחור חברת הובלה שכבר העניקה בעבר שירות ללקוחות עסקיים. ניתן להתייעץ עם מכרים או קולגות שקיבלו שירות זהה לשירות אותו אתם מחפשים.

משרד הובלות לא מקצועי,עלול לשבש את לוח הזמנים של העסק ובמקרים קיצוניים אף לגרום לנזקים לתכולת המשרד. אמנם, לעיתים גם צוות מקצועי ומיומן עלול להגיע למצבים בהם התכולה נסדקת או לא מגיעה בשלימותה.אך כדי למנוע מצבים אלה ולמנוע הפסד כספי ועוגמת נפש,חשוב ביותר לרכוש ביטוח, או לוודא כי לחברת ההובלה ישנו ביטוח, שיכסה את תכולת ההובלה, בעיקר אם מדובר בחפצים יקרי ערך.

חשוב לבדוק היטב מה כולל הביטוח ומהי ההשתתפות העצמית במקרים בהם אכן יופעל הביטוח.לרוב, הוספת הביטוח להובלה כרוכה בעלות כספית נוספת. לכל חברת הובלות קיים מחירון הובלות,המפרט את עלות ההובלה עלפי סוג הובלה,לדוגמא: הובלת ציוד משרדי, הובלות מנוף, הובלת ציוד ביתי והובלות משאית.בנוסף, המחירון מפרט את העלות בהתאם למרחק ההובלה, כאשר כלל האצבע הוא,שככל שהמרחק יותר רחוק, כך עלות ההובלה גבוהה יותר.

טרם שוכרים את שירותיה של חברת הובלות, יש לבחון ולוודא כי לחברה יש רישיון להפעיל את כל הציוד וכי החברה עומדת בכל התקנים הדרושים.

תשומת לב לפריטים אלה, תעניק לכם שירות הובלות איכותי, יעיל ומקצועי, שיעמוד בלוח הזמנים שלכם ויחסוך מכם דאגות או עבודה מרובה.

הובלות עסקיות

מובילי רוני– משרד הובלות

אנו בחברת ההובלות מובילי רוני, בעלי ניסיון רב בביצוע הובלות בעזרת מנופים, וברשותנו גם משאיות גדולות ורחבות, המאפשרות להעמיס פריטים מכל גודל ומשקל.אנו בחברת מובילי רוני, נותנים שירותי הובלה לעסקים קטנים וגדולים למפעלים, מעבדות, חברות הייטק ומשרדים.

חברתנו מצוידת בצי משאיות גדולות ובעובדים מקצועיים ומעניקה את השירות הבטוח ואמין ביותר.אנו מתמחים בהעברת משרדים, העתקת מפעלים ומעבדות וזמינים לשירות 24/7 לא כולל שבת.חברתנו מלווה אתכם ונותנת את השירות לכל חלקי הארץ.

לנו בחברה ישנה חשיבות קריטית לעמוד בלוח הזמנים, אנו מספקים חומרי אריזה ומספקים כוח אדם לטובת ההובלה.

 

החברה מיומנת בהעברת משא כבד וחדרי תקשורת הצוות המקצועי שלנו יוכל לבחון את צרכי ההובלה שלכם ולייעץ לגבי ביצועה עם מנוף או בלעדיו. אם אתם מעוניינים במידע נוסף על מנוף קטן להובלה, או אם אתם רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם את ההעברה באופן מושלם, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בדרכי ההתקשרות הבאות, אנו נשמח להשיב על כל שאלה:

 050-4388841

052-3090711

הובלות משרדים – מידע וטיפים למעבר מוצלח

הובלת משרדים לצורך מעבר למיקום חדש היא משימה מורכבת הדורשת מקצועיות, ניסיון וידע. צוות מובילים לא מקצועי עלול לגרום לנזקים לתכולת המשרד ולשבש את לוח הזמנים הדרוש. לכן, חשוב להיעזר בחברה מנוסה ומקצועית בעלת מוניטין רב כמו מובילי רוני אשר מתמחה בהובלות משרדים.

יתרונות בבחירת הובלה עם חברת מובילי רוני

  • בטיחות: שימוש בציוד ובטכניקות מתקדמות להובלת תכולת המשרד בצורה בטוחה. צוות המובילים שלנו יהיה מוכן להובלה ויתאים את עצמו לסוג העסק שלכם. הצוות שלנו מיומן גם בעבודה עם ציוד כבד כגון מנוף, וידע כיצד לארוז ולפרוק את הציוד בצורה נכונה כדי למנוע נזקים.
  • יעילות: אנחנו נדע לתכנן את ההובלה בצורה יעילה, כך שהיא תתבצע במהירות ובמינימום הפרעה לפעילות העסקית שלכם. צוות המובילים שלנו ידע כיצד לנהל את זמן ההובלה בצורה אופטימלית כך שהמשרד החדש שלכם יהיה מוכן בדיוק בזמן שביקשתם.
  • ניסיון: אנחנו בעלי ניסיון רב בהובלת משרדים ונדע להתמודד עם כל תקלה או סיטואציה שעלולה לקרות במהלך ההובלה. צוות המובילים שלנו מיומן בפתרון בעיות בתחום וידע כיצד להתמודד עם מצבים בלתי צפויים. תוכלו לקבל עלינו מידע מלקוחות קודמים או באמצעות בדיקת האתר שלנו.

 

איך נעזור לכם להתכונן להובלת המשרד

  • תכנון: חשוב לתכנן את ההובלה מראש. תקבעו תאריך ושעה מדויקים להובלה, ותוודאו שהמשרד החדש מוכן לאכלוס טרם ההובלה. צרו איתנו קשר מספיק זמן מראש על מנת להזמין את ההובלה ולקבל מאיתנו את כל ההסברים הדרושים לצורך הכנה מיטבית להובלה.
  • אריזה: יש לארוז את הציוד שלכם בצורה נכונה ובטוחה. אנחנו נספק לכם קרטונים חזקים, וחשוב שתסמנו אותם בצורה ברורה כך שצוות המובילים שלנו יוכלו לזהות אותם בקלות בעת תהליך ההעמסה והפריקה. אנחנו נלווה אתכם בכל התהליך וניתן לכם המלצות מפורטות ברגע שנדע באיזה ציוד מדובר.
  • ביטוח: ללא קשר לתהליך ההובלה, אנחנו תמיד ממליצים לרכוש ביטוח על תכולת המשרד, זה זה יעניק לכם הגנה במקרה של נזק כלשהו לציוד בכל זמן נתון.
  • היעזרו בנו לכל שאלה: תוכלו להתייעץ איתנו מראש לגבי ציוד יקר ערך או חפצים גדולים ומסורבלים במיוחד. הצוות שלנו מנוסה, מקצועי ומיומן.
  • מחיר: אנחנו ניתן לכם הצעת מחיר מפורטת שתכלול את כל העלויות הכרוכות בהובלה כגון עלות ההובלה עצמה, עלות הביטוח, וגם עלות עבודות מנוף במידת הצורך.

 

הובלה יעילה עם חברת מובילי רוני

אנחנו, במובילי רוני, בעלי ניסיון רב בביצוע הובלות משרדים בעזרת מנופים. כמו כן, יש ברשותנו גם משאיות גדולות ורחבות המאפשרות להעמיס פריטים בכל גודל ומשקל. אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי הובלה לכל סוגי העסקים כולל משרדים קטנים וגדולים, מפעלים, מעבדות, חברות הייטק ועוד. הבחירה בשירותינו תבטיח שהמשרד שלכם יעבור למקום החדש בצורה בטוחה, יעילה וחלקה.

העובדים שלנו יעניקו לכם חוויית שירות בטוחה ואמינה. אנחנו מבינים את החשיבות בעמידה בלוח הזמנים שלכם ונספק לכם חומרי אריזה מראש על מנת שתוכלו להתכונן למעבר בצורה הטובה ביותר כך שתוכלו להיות בראש שקט ולהתמקד בתפעול העסק שלכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה בטלפון 050-4388841 או 052-3090711 ואנחנו נעזור לכם לתכנן העברה מושלמת אשר מותאמת לסוג העסק שלכם.

צור קשר

דילוג לתוכן