העברת תכולת מבנה מלאה

הובלות לעסקים

הובלות עסקיות

העברת משרדים הינה משימה המיועדת לחברת הובלות מקצועית, המתמחה בהעברת כל הציוד בצורה בטוחה ויעילה. החל מקרטונים ארוזים, ציוד משרדי, רהיטים ומוצרי חשמל. יש לתת את מלוא תשומת הלב בתהליך בחירת חברת ההובלה שתבצע את ההובלה. כמו כן, חשוב לוודא כי החברה אכן מעסיקה צוות מובילים מקצועי ומיומן, בעל ניסיון בכל הקשור בהובלת תכולת משרדים.

הזמנת שירות הובלת עסקים מסוג זה, מתבצע טרם פתיחת עסק חדש, בשלבי מכירת העסק, או לחלופין במעבר העסק ללוקיישן אחר. העברת משרד למשרד חדש,זהו תהליך לא כל כך פשוט.

זאת משום שיש צורך לתכנן את עיצוב המשרד בצורה שתמשוך לקוחות, להשקיע בבחירת המקום הטוב ביותר לפתיחת המשרד החדש ואף לעיתים לגייס עובדים חדשים.

הובלות לעסקים חייבות להתבצע על ידי צוות עובדים מקצועי ואמין, שמתחייב לעמוד בלוח הזמנים של העסק, כי בעולם העסקים זמן שווה כסף. לכן, מומלץ לבחור חברת הובלה שכבר העניקה בעבר שירות ללקוחות עסקיים. ניתן להתייעץ עם מכרים או קולגות שקיבלו שירות זהה לשירות אותו אתם מחפשים.

משרד הובלות לא מקצועי,עלול לשבש את לוח הזמנים של העסק ובמקרים קיצוניים אף לגרום לנזקים לתכולת המשרד. אמנם, לעיתים גם צוות מקצועי ומיומן עלול להגיע למצבים בהם התכולה נסדקת או לא מגיעה בשלימותה.אך כדי למנוע מצבים אלה ולמנוע הפסד כספי ועוגמת נפש,חשוב ביותר לרכוש ביטוח, או לוודא כי לחברת ההובלה ישנו ביטוח, שיכסה את תכולת ההובלה, בעיקר אם מדובר בחפצים יקרי ערך.

חשוב לבדוק היטב מה כולל הביטוח ומהי ההשתתפות העצמית במקרים בהם אכן יופעל הביטוח.לרוב, הוספת הביטוח להובלה כרוכה בעלות כספית נוספת. לכל חברת הובלות קיים מחירון הובלות,המפרט את עלות ההובלה עלפי סוג הובלה,לדוגמא: הובלת ציוד משרדי, הובלות מנוף, הובלת ציוד ביתי והובלות משאית.בנוסף, המחירון מפרט את העלות בהתאם למרחק ההובלה, כאשר כלל האצבע הוא,שככל שהמרחק יותר רחוק, כך עלות ההובלה גבוהה יותר.

טרם שוכרים את שירותיה של חברת הובלות, יש לבחון ולוודא כי לחברה יש רישיון להפעיל את כל הציוד וכי החברה עומדת בכל התקנים הדרושים.

תשומת לב לפריטים אלה, תעניק לכם שירות הובלות איכותי, יעיל ומקצועי, שיעמוד בלוח הזמנים שלכם ויחסוך מכם דאגות או עבודה מרובה.

הובלות עסקיות

מובילי רוני– משרד הובלות

אנו בחברת ההובלות מובילי רוני, בעלי ניסיון רב בביצוע הובלות בעזרת מנופים, וברשותנו גם משאיות גדולות ורחבות, המאפשרות להעמיס פריטים מכל גודל ומשקל.אנו בחברת מובילי רוני, נותנים שירותי הובלה לעסקים קטנים וגדולים למפעלים, מעבדות, חברות הייטק ומשרדים.

חברתנו מצוידת בצי משאיות גדולות ובעובדים מקצועיים ומעניקה את השירות הבטוח ואמין ביותר.אנו מתמחים בהעברת משרדים, העתקת מפעלים ומעבדות וזמינים לשירות 24/7 לא כולל שבת.חברתנו מלווה אתכם ונותנת את השירות לכל חלקי הארץ.

לנו בחברה ישנה חשיבות קריטית לעמוד בלוח הזמנים, אנו מספקים חומרי אריזה ומספקים כוח אדם לטובת ההובלה.

 

החברה מיומנת בהעברת משא כבד וחדרי תקשורת הצוות המקצועי שלנו יוכל לבחון את צרכי ההובלה שלכם ולייעץ לגבי ביצועה עם מנוף או בלעדיו. אם אתם מעוניינים במידע נוסף על מנוף קטן להובלה, או אם אתם רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם את ההעברה באופן מושלם, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בדרכי ההתקשרות הבאות, אנו נשמח להשיב על כל שאלה:

 050-4388841

052-3090711

צור קשר

דילוג לתוכן