חברת הובלות בכל הארץ

יש בישראל לא מעט גורמים המציעים הובלות בכל הארץ וכבודם במקומם מונח. יחד עם זאת, כמו בכל תחום גם כאן יש הבדלים בין הגורמים והחברות, והשאלה היא כיצד לברור את המוץ מן התבן. בשורות הבאות נבהיר מה הופך חברת הובלות לטובה ומומלצת.

למידע נוסף לחצו כאן

לא רק באזור מסוים

קודם כל, חשוב להבין שחברות רבות אינן מספקות הובלות בכל הארץ אלא מתמקדות בעיקר באזור מסוים כמו הצפון, תל אביב, הדרן וכן הלאה. יש לכך מספר סיבות אפשריות כגון צי משאיות מצומצם, שיקולי עלות ותועלת וכן הלאה. לכן, אם תדרשו מחברה כזו לספק שירות מאזור אחד בישראל למשנהו, אם ייענו לדרישתכם סביר להניח שהעלויות יהיו יותר גבוהות, והגמישות פחות טובה עם זמן המתנה יחסית ממושך. לכן, בחרו מראש חברה המחזיקה צי משאיות מכובד וכמה צוותי עובדים, המבצעת באופן קבוע הובלות בכל רחבי ישראל.

שירותים נלווים

רמת השירות משתנה מאוד בין החברות. לכאורה, מדובר באותה מלאכה קבועה של העמסה, הובלה ופריקה. אבל בפועל ישנם הבדלים משמעותיים בשירותים הנלווים וברמה בכלל. כך למשל, בכל צוות מתוך כשמונה צוותים של חברתנו יש נגר מקצועי האמון על פירוק והרכבה של ריהוט, אשר מכיר היטב את מחויבותנו לבטיחות וזהירות. בנוסף, במידת הצורך אנו מספקים שירותי אריזה עם כל האמצעים הנדרשים, ולאחר הפריקה גם סידור של הרהיטים וחפצים אחרים במיקום החדש – גם ללקוחות פרטיים וגם לעסקיים כמו משרדי חברות.

 

הובלות כל הארץ

עבודה מסודרת מהתחלה ועד הסוף

חברה רצינית לעולם לא תגמגם. כבר מהתחלה ישאלו אתכם לגבי כל פרטי ההובלה – באיזה ציוד מדובר, מהי הקומה, מהי מסגרת הזמנים שלכם, אפשרויות גישה בשטח, פריטים יקרים ורגישים, שירותים נלווים נדרשים ועוד. כמו כן, החברה תעמיד לרשותכם נציג שילווה אתכם מהתחלה ועד הסוף, עם מענה ישיר ואישי באמינות גבוהה ותחושה נוחה ואף משפחתית. הרצינות והארגון יתבטאו גם בהצעת מחיר מסודרת המקיפה את כל הפרטים והסעיפים, בלי אותיות קטנות ותסבוכות, ועם מענה לכל שאלה שיש לכם בנושא.

לפרטים נוספים והזמנות

אם אתם מעוניינים במידע נוסף ו/או רוצים שנתכנן ונבצע עבורכם הובלות בכל הארץ, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841 או 052-3090711, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.