הובלות לעסקים מכל סוג והיקף

תחת הכותרת של הובלות לעסקים נמצא עולם שלם של צרכים, דרישות ואילוצים הנובעים מטיב העסק ומאופי התכולה הנדרשת להובלה. כך למשל, ישנו הבדל משמעותי בין הובלות עסקיות למשרדים קטנים, הובלות של משרדי חברות הייטק, הובלת ציוד רגיש במיוחד של מעבדה, והעברת מיכון כבד של מפעל. לכך מצטרפים אתגרים המשתנים ממקרה למקרה כגון הקומה בה נמצאים המשרדים החדשים, סידור החלל החדש, אפשרויות החניה וההגעה עם משאית ומנוף אל נקודות האריזה והפריקה, וכן הלאה. לחברת מובילי רוני יש ניסיון רב בביצוע הובלות מפעלים, חברות, עסקים ומשרדים מכל נקודה לכל נקודה ברחבי הארץ.

למידע נוסף לחצו כאן
 

מקצוענות היא שם המשחק

בין אם מדובר בהעברת מפעלים, מעבדות או משרדים, מה שיקבע את שביעות הרצון של הלקוח ואת הצלחת הפרויקט היא רמתה המקצועית של החברה המובילה  המקצוענות ניכרת במגוון רחב של היבטים. קודם כל, החברה תדע לתכנן את ההובלה בצורה הכי יעילה ומהירה שאפשר, בדגש כמובן על בטיחות וזהירות, ותדע להתאים את עצמה בצורה גמישה לצרכי הלקוח מבחינת לוחות הזמנים. אכן, בעת הובלות מפעלים או משרדים ישנה חשיבות קריטית למסגרת הזמנים, דבר המחייב תכנון מלא מהתחלה ועד הסוף – כולל סוג הכלים הכבדים (משאיות, מנופים) המתאימים לפריטים הנדרשים להובלה, סוג חומרי האריזה הנדרשים, היכרות מצוינת עם הבניין הישן והחדש, בחירת השעות המיטביות לביצוע ההובלה וכן הלאה.

כמובן שחברה מקצועית היא גם כזו המחזיקה בכל הביטוחים והאישורים הנדרשים לפי חוק, שהמשאיות שלה תקינות ומפוקחות על ידי קצין בטיחות וכך גם המנופים. לכך מצטרף צוות רציני, מיומן ואיכותי המכיר היטב את רזי העבודה וכיצד לשמור על ציוד רגיש – החל בכיסא המנהלים, דרך מכונות רגישות ועד לאחרון הנתבים. לכן, אם אתם מעוניינים בביצוע הובלות לעסקים מכל סוג, חשוב מאוד שתבחרו בחברה בעלת ניסיון רב שיודעת היטב מה היא עושה.

הובלות לעסקים / מפעלים

הבונוסים שעושים את ההבדל

אין ספק כי העתקת מפעלים או הובלת עסקים היא אתגר ייחודי העומד בפני עצמו בעולם ההובלות. על כן, לצד הסטנדרטים הגבוהים שתוארו לעיל, כדאי לבדוק מה בעצם כוללים שירותי החברה. לעיתים תגלו שיש חברות כמו מובילי רוני שיודעות לתת את הבונוסים שעושים הבדל משמעותי עבורכם.

מטבע הדברים, העברת מפעלים או הובלות לעסקים לצורך שינוי מיקום הפעילות, אינה פרויקט שמבוצע מדי יום. רק מספר פעמים בודדות, אם בכלל, בחייה של חברה היא מעתיקה את מקום פעילותה באופן שלם. לפרויקט כזה יש השלכות נרחבות, הן בטווח המיידי והן בטווח הארוך, ולפיכך יש לעשות הכל על מנת להקל על המעבר ולאפשר חזרה לפעילות שוטפת במהירות האפשרית. בדיוק למען מטרה זו מציעה חברתנו שירותים נרחבים יותר, בניגוד לחברות ששירותיהם מתמצים פחות או יותר בהובלה עצמה.

אצלנו, מלבד שירותי ההעמסה, ההובלה והפריקה, תוכלו גם לקבל שירותי אריזה וסידור מלאים. שירותי האריזה שלנו מבוססים על חומרים איכותיים ועמידים כפי שתוארו לעיל, אותם אנו מתאימים לסוג התכולה הנדרשת להובלה. יש לציין כי האריזה בפני עצמה היא סוג של אומנות נרכשת, כאשר בעלי המקצוע לומדים ויודעים כיצד לארוז בצורה בטוחה מאוד, ומצד שני גם יעילה מבחינת צורתה ובהתחשב בכלל הציוד המובל.

אותו הדבר נכון לגבי שירותי הפריקה והסידור שלנו. אכן, איננו חברה שמכריחה את הלקוח לפריקה של הציוד במקום מוסכם אחד, ומכאן והלאה הסידור הוא עליו. אנו בהחלט יכולים גם לסדר את התכולה במקום החדש, ואף יכולים להעתיק אותו אחד לאחד כפי שהיה המקום הקודם – בין אם מדובר בפינות עבודה, חדרי ישיבות, עמדה קבלה וכן הלאה. שירות נרחב זה מאפשר ללקוח לעבור את הפרויקט על הצד החלק והנוח ביותר, מבלי להתעסק בעניינים שאינם מתחום מומחיותו, ובעודו פנוי לקדם את עיסוקי הליבה ו/או היבטים אחרים של העתקת העסק.

 

מה עוד אנו מציעים?

לעבודה עם חברתנו יש יתרונות רבים. לדוגמא, במידה ותרצו נעמיד לרשותכם גם מסדרות ארונות מקצועיות. אכן, כאשר מעבירים מפעל או עסק יש צורך גם בהעברת הארונות ותכולתם, כשלא אחת יש לפרוק אותה מהארונות ולסדרה מחדש, ו/או לקנות ארונות חדשים. בנוסף לכך, גם במיקום הישן של החברה הארונות לא היו בדיוק בשיא הארגון והסדר, ולכן אין מזיק ואף מועיל מאוד לקבל שירותי סידור ממי שחי ונושם את התחום, וגם ייתן לכם טיפים להמשך שמירה על ארונות סופר מסודרים בעתיד.

 

לפרטים נוספים והזמנות

מעוניינים במידע נוסף על הובלות עסקיות? מעוניינים שנתכנן ונבצע עבורכם את העברת המפעל, המשרדים או המעבדה באופן מושלם? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל מובילי רוני בטלפונים 050-4388841  או 052-3090711,  ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.